Zobacz

„Kocyk z haftem ExonForKids” – Co to jest?

Oryginalny kocyk dla Twojego malucha ozdobiony indywidualnym haftem.
Kocyk z haftem. Nasza firma zajmuje się produkcją kocyków z imieniem dla dziecka. To niezwykłe produkty, są jedyne w swoim rodzaju. Posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są wykonane z najwyższej jakości materiałów.
kocyk z imieniem

Tkanina użyta to mikrofibra. Nie da się w pełni opisać i przedstawić walorów tego materiału. Swą wyjątkową delikatność zawdzięcza technologii wykonania: mikrowłókna składają się z odpowiedniej mieszanki bardzo cienkich włókien. Otrzymane w ten sposób mikrowłókna są 10 razy cieńsze niż jedwab, a do 30 razy cieńsze od bawełny, 40 razy cieńsze od wełny i aż 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Jest to zdecydowanie najdelikatniejszy materiał, który jak żaden inny nadaje się do wykonania tekstyliów dla dzieci.

Kocyk dla dziecka jest wykonany z materiałów bezpiecznych dla skóry najmłodszych dzieci. Nasze kocyki są wykonane bardzo starannie, dokładnie, profesjonalnie. Kocyk z imieniem dla dziecka Exon For Kids to praktyczny i ekskluzywny prezent dla rodziców i niemowlaka. Mama może owinąć nim noworodka podczas karmienia i pielęgnacji lub układa do snu. Przydaje się też w czasie spaceru i popołudniowej drzemki. W późniejszym czasie kocyk z imieniem będzie miłą pamiątką radosnych chwil macierzyństwa. Nietuzinkowy, piękny i bardzo oryginalny pomysł na prezent dla niemowląt i małych dzieci na każdą okazję.

Kocyk jest dostępny w trzech kolorach do wyboru: niebieski, ecru i różowy.
Na kocyku umieszczamy darmowo haftowaną aplikację. Haft komputerowy to obecnie najtrwalsza metoda znakowania odzieży. Haft nigdy się nie zmyje, nie spierze, jest trwały na lata.
Za darmo umieszczamy na kocyku haftowaną kolorową grafikę do wyboru: żyrafę, misia, owcę lub koparkę. Jest to starannie wykonana aplikacja, która świetnie prezentuje się bliska jak i z daleka. Poza tym na kocyku haftujemy dowolny tekst do wyboru przez kupującego – do 80 znaków. Mogą to być życzenia, indywidualny tekst, cytat itd. Proponujemy również w zamian tekstu wyhaftowanie metryczki urodzenia małego dziecka. Na metryczkę składa się: imię, nazwisko, data i godzina urodzenia, wzrost, waga.

Napisy mogą być wykonane kolorową nitką. Napis jest profesjonalnie wykonany – nie ma wystających nitek, braków, zadziorów, ani żadnych widocznych lub odczuwalnych niedoskonałości.
kocyk z haftem z imieniem
Kocyk z imieniem dla dziecka zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Wielu z nich dziękuje nam po transakcji za przygotowanie na prezent kocyk z haftem i obsługę.

Dlaczego nasz kocyk dla dziecka jest niezwykły?

  • Wykonany z mikrofibry – najdelikatniejszy materiał miękki w dotyku
  • Kolor i wzór wybrany przez Ciebie
  • Metryczka, dedykacja lub coś od Ciebie
  • Najwyższa jakość wykonania
  • Facebook